درباره ما2018-10-16T18:57:26+03:30
0
عکس‌های گرفته شده
0
مشتریان راضی
0
ساعات کاری
0
پروژه‌های کاری

کمی در مورد فینک

« آژانس تبلیغاتی فینک»که نام برند خود را از واژه‌ای کُردی به معنای ” دلچسب ” وام گرفته است، پا به دنیای کسب و کار گذاشت و پس از انتخاب شعار « فراسوی نوآوری وکمال » بعنوان شعار تجاری و محوری شرکت با فعالیت در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، طراحی گرافیک و تبلیغات در مسیری سنجیده و معطوف به چشم‌اندازهای این مجموعه گام نهاد .
« آژانس تبلیغاتی فینک »عصاره هم‌راهی و هم‌دلی بنیان‌گذار جوان و متخصص این مجموعه که عضو رسمی فدراسیون بین‌المللی عکاسی ، عضو رسمی انجمن عکاسان ایران، دارنده گواهینامه بین‌المللی نورپردازی و هم‌چنین گواهینامه بین‌المللی خوانش عکس و داوری وگواهینامه‌های معتبر و ذیربط دیگری می‌باشند…در این مجموعه پرسنلی   پویا و خلاق که با دقت گزینش شده اند در دپارتمان‌های مختلف یار و یاور این شرکت هستند.
« آژانس تبلیغاتی فینک »امکان ارائه خدماتی با کیفیت در زمینه عکاسی و طراحی گرافیک  آن هم با بهایی مناسب و مقرون بصرفه نسبت به بسیاری از شرکت‌های فعال در این عرصه را داراست .
« آژانس تبلیغاتی فینک » با عزمی جزم و تلاشی عینی در جهت ارائه سریع و با کیفیت خدمات تبلیغاتی « برقراری روابط پایدار و مستمر با مشتریان » را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است .
معتقدیم شغل ما صرفاً تبلیغات نیست، بلکه خلق ِبستری است برای آینده‌ای فراتر از تصور شما.  چراکه بارها درستی و هوشمندی را در کنار هم آزموده‌ایم و به خواسته‌مان که به دست آوردن همراهی مخاطب است رسیده‌ایم.

انعکاس

مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کانون آگهی و تبلیغاتی رسم مهر (فینک) از سال ۱۳۸۴ بصورت قرار دادی و پیمانی با شرکت ها ،‌ارگانها و اشخاص حقیقی شروع به کار نمودو از سال ۱۳۹۶ بصورت رسمی تحت مجوز اخذ شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۰۸۰۱۰۱۵۴، صاحب امتیاز منا عبدالله پور عراقی ثابت و مدیر مسئولی ثابت مشغول به فعالیت می باشد.